FEELUXO MİSYON VE VİZYON BEYANI

Misyon 

Doğanın şifa gücünden ilham alarak organik, bitkisel ve doğal ürünler üreterek, insanların cildini ve saçlarını daha canlı, daha parlak, daha güçlü olmasına yardımcı olmanın yanı sıra   saç dökülmesini azaltıp ve/veya durdurarak saç tedavisinde insanlara doğru rehber olabilmek.

Vizyon

Saç sağlığı ve bakım sektöründe dünyanın en doğal ve faydalı bir numaralı markası olmak.

FEELUXO DEĞERLERİ

  • Her Üründe Doğallık ve Orijinallik. 
  • Doğa ile tamamen barışık doğal ve organik ürünler.
  • Saflıkta ve Etkinlikte Kanıtlanmış ve Belgeli Sonuçlar.  

DOĞALLIK VE ORİJİNALLİK

İnsan tarafından kirletilmemiş en doğal bitkileri bulmak, en saf malzemeleri elde etmek ve bunları formüle etmek için çalışıyoruz.  Her bir ürünümüz saflık açısından test edilerek mümkün olduğunca doğadan üretilmiş veya organik içerik olarak onaylanmıştır.

 Kullandığımız suyu bile yedi aşamalı ters ozmozdan süzer ve ardından tüm saf olmayan içeriklerden kurtulmak için damıtırız. Vücuda veya Toprak Ana'ya zararlı olan herhangi bir bileşenden kurtularak doğal saflığı elde ediyoruz.

DOĞA İLE BARIŞ

Doğal yaşam alanını olumsuz etkilemeden veya çevreye zarar vermeden sorumlu bir şekilde hammadde tedarik etmenin yanı sıra adil ticaret uygulamaları prensibini benimsiyoruz.  Toprak Ana ile BARIŞ yapıyoruz çünkü ona çok değer veriyoruz.

SAFLIKTA VE ETKİNLİKTE KANITLANMIŞ VE BELGELİ SONUÇLAR

Tüm ürünlerimiz, dünya tarih ve medeniyetler boyunca binlerce yıldır etkili olduğu kanıtlanmış malzemelerin en doğal haliyle günümüz bilimsel yöntemler kullanarak üretilmektedir. Ürünlerimizi her gün küçük partiler halinde sıfırdan özenle el işçiliği ile üretiyoruz.

Ayrıca süreçteki her şeyi sorgularız çünkü sürekli gelişmek ve geliştirmek isteriz. Bu nedenle, etkinliğini ve gücünü kapsamlı bir şekilde test etmek için ürünlerimizi bağımsız üçüncü taraf klinik testlerden geçiriyoruz. Sonuçlar KANITLANMIŞ ve GÜÇLÜDÜR.