Kimyon Çiçeği Özü ile Saç Dökülmelerine “Elveda”

Kimyon Çiçeği Özü ile Saç Dökülmelerine “Elveda”

Saç dökülmesi, kadın-erkek hepimizin başına gelen ve hepimizi korkutan bir problemdir. Pek çok farklı nedene bağlı olarak saç dökülmesi yaşarız ve bununla yüz yüze geldiğimiz gibi saç dökülmesine karşı şampuansaç dökülmesi karşıtı serum ve hatta dökülme karşıtı tabletler kullanmak üzere saç bakım ürünlerinin hangileri en iyi çözümü sunar, araştırmaya başlarız. Tavsiyeler elbette önemlidir ne var ki tavsiye edilen saç bakım ürünlerinin içeriğinde kimyasallar bulunursa saç dökülmesine karşı çözüm üretebilsek bile saçlarınızda ve saç derinizde onarılamayacak problemlere sebep olabiliriz. Bu yüzden kullandığımız ürünlerin içeriğinin %100 doğal özlerden oluştuğundan emin olmamız, içeriğindeki doğal özlerin de saçlarımıza fayda sağladığını bilmemiz gerekir.

Bu yazımızda saçlar için çok önemli vitamin ve mineraller içeren ve Feeluxo Saç Dökülmesine Karşı Şampuanın da içeriğinde bulunan kimyon çiçeği özünden bahsediyoruz. Siz de kimyon çiçeği özünün ve Feeluxo şampuanın faydalarını öğrenmek isterseniz tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Doğu Akdeniz ve Ortadoğu’nun Armağanı: Kimyon

Kimyon; anavatanı Doğu Akdeniz ve Ortadoğu olan, oldukça kıymetli bir bitkidir. Hint mutfağının vazgeçilmezlerinden olan kimyon, et yemeklerine kattığı lezzetin yanı sıra sağlığımıza faydaları ile de adından söz ettiriyor. Cildimizden saçlarımıza kadar birçok yarara sahip bu kıymetli bitki, baharat ve çay olarak kullanılmasının yanı sıra saç sağlığımız için benzersiz bir deneyim sunan Feeluxo Saç Dökülmesine Karşı Şampuanın içeriğindeki değerli doğal özler arasında da yerini alıyor ve saç dökülmesine karşı büyük önem taşıyor.

Bağışıklığı güçlendiren ve serbest radikallere karşı hücrelerimizi koruyan kimyon çiçeği özü sayesinde saçlarımızın dökülmesi engelleniyor. Antioksidan açısından da zengin olan kimyon, strese bağlı saç dökülmelerinin de önüne geçiyor ve saç hücrelerimize detoks etkisi sunuyor. Kepeğe karşı üretilen saç bakım ürünlerinde de tercih edilen kimyon, kuru saçların karşısında saç sağlığımız için adeta bir savaşçı gibi görev alıyor.

Saç Hücrelerimiz Feeluxo’nun Kimyon Çiçeği Özü ile Ferahlıyor

Her hücremiz gibi saç hücrelerimiz de ferahlığa ve yenilenmeye ihtiyaç duyar. Saçlarımızın kökten uca sağlıklı bir görünüme kavuşması da yalnız fiziksel olarak bizi hoş kılmaz, aynı zamanda sağlıklı olduğumuzun da önemli bir göstergesidir. Normalin dışında gerçekleşen saç dökülmesine karşı çözüm üretmek, doğal ve saça faydalı özlerden oluşan şampuan ve saç bakım ürünlerini kullanmak, saçlarımıza karşı öncelikli sorumluluğumuzdur. Feeluxo Saç Dökülmesine Karşı Şampuanın içindeki kimyon çiçeği özü de bu doğru bileşenlerin başında geliyor.

Her saç tipine uygun olması ve tamamen doğal bitki özleri kullanılarak oluşturulması Feeluxo Saç Dökülmesine Karşı Şampuanın saç dökülmesine karşı bakım ürünleri içerisinde benzersiz kılan pek çok özelliğinden yalnızca birkaçı. Feeluxo saç bakım ürünleri içerdiği bitki özleri sayesinde bizi, saç derimizden saç uçlarımıza kadar doğal bakımla buluşturuyor. Var olan saçlarımızın sağlıkla uzamasına yardımcı olmakla kalmıyor, yeni saç oluşumunu da destekliyor. Saçlarımızın canlı, esnek, parlak görüntüsünün yanı sıra saç hücrelerimizin de yaşlanmasını önlüyor.

Feeluxo Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ile lüksü saçlarımıza taşıyoruz

Yaşadığımız süre boyunca kendimize, vücudumuzdaki her hücreye, cildimize ve tabii ki saçlarımıza gereken özeni göstermemiz gerekiyor. Feeluxo Saç Dökülmesine Karşı Şampuan da günlük kullanıma uygun yapısı ve içerdiği değerli özlerle saçlarımızın ihtiyaç duyduğu özeni sunuyor. Islak saça masaj yaparak uygulanması tavsiye edilen Feeluxo şampuan, birkaç dakika saçla temas etmesinin ardından etkisini göstermeye başlıyor. Fark edilir etkiyi birkaç haftada rahatlıkla görebildiğimiz Feeluxosaç dökülmesine karşıt oluşu, saçlarımızın ve saç derimizin nem dengesini sağlayabilmesi, kepek oluşumunu engelleyebilmesi ve düzenli kullanımda saç tellerini kalınlaştırma özelliği ile kullanan herkesi kendisine hayran bırakıyor.

Siz de saçlarınıza hak ettiği değeri verdiğinizi göstermek için Feeluxo Saç Dökülmesine Karşı Şampuan kullanmaya başlayabilirsiniz. Çünkü saçlarınız buna değer.

 

RELATED ARTICLES