NEDEN FEELUXO

Günlük hayatımızın bitmeyen koşuşturmasında fazlasıyla ihmal ettiğimiz saçlarımız, birçok olumsuz etkene maruz kalıyor. Güzel görünmesi için anlık kullandığımız yoğun kimyasal veya yüksek ısı bazlı ürünler saçlarımızı yıpratırken, uzun süreç gerektiren saç bakımlarını sıklıkla erteliyoruz. Belki de aynadaki biz konuşabilseydi, sadece güzel görünmeye değil, sağlıklı görünmeye de ihtiyacımız olduğunu bize hatırlatırdı.

Bazen saçlarımız, naif isyanlarla ihtiyaçlarını bizlere iletiyor ama çoğu kez dikkat etmiyoruz. Tüm zihnimizi susturup sadece saçlarımızın sesini dinlediğimiz ender zamanlarda başvurduğumuz bazı bakım ürünleri sonrasında; deri kızarıklıkları, dökülme artışları, parlaklık kaybı veya saç tellerinde incelme gibi sorunlar da gözlemleyebiliyoruz. Bunların sebebi; saçlarımızın aslında ruhunu dinlendirmesini beklediğimiz bu bakımlarda, bilmeden daha çok kimyasal faktöre maruz bırakmamızdır. Peki, sadece yıkama esnasında saçlarımızı bizden çok düşünen bir şampuan olduğunu bilseydik, üstelik tamamen bitkisel olsaydı ve kimyasal koruyucular içermeseydi… Hatta uzun ve yorucu saç bakımları yerine bir serum ile saçlarımızın dökülmesini engellerken canlılığını ve parlaklığını da yeniden kazanabilseydik ve bu sadece bir hayal olmasaydı?

Titizlikle hazırlanan özel formülüyle Feeluxo; saçlarımızın yıllardır ihtiyacı olan süper kahramanlar ligi olarak karşımıza çıkıyor. Mucizevi sayılabilecek içeriğinde yer alan kahramanlardan zerdeçal; zengin, mistik doğal özüyle saçımıza bir zırh giydirerek dökülmesini engelliyor ve yeni saç oluşumunu destekliyor. Keşfinin bile insanlığa hediye olduğu düşünülen Hindistan cevizi yağı, kökten uca saçı nemlendirirken, canlılığını da yeniden kazanmasını sağlıyor. Ginseng de bu görevde ona destek olup, aynı zamanda saç derisini de nemlendirerek genel nem dengesini koruyor ve saçlarımızı doğal esnekliğine geri döndürüyor. Kimyon çiçeği özü, saç dökülmelerine karşı savaşıyor ve saç derimizin ihtiyacı olan ferahlığı temin edip stres bazlı dökülmelerin önüne geçiyor. Bu savaşta yanında olan tarçın, dökülmelere karşı korumada öncelikle saç köklerini güçlendirerek, saçın genel dayanıklılığını arttırıyor. Kafein, kan dolaşımını hızlandırıcı etkisiyle saç uzamasını da hızlandırıyor. Beyaz söğüt kabuğu özü ise, hassasiyet kaynaklı cilt kızarıklıklarının önüne geçiyor ve böylece en hassas ciltlerde bile Feeluxo’nun tüm güçlü etkilerini göstermesine yardımcı oluyor. 

Bu kahraman doğal özler; saçlarımızın sağlıklı, güzel ve canlı olması için bir araya gelerek Feeluxo’da toplanıyor. Feeluxo; tamamen bitkisel şampuanı ile saçlarımızın tüm ihtiyaçlarını giderirken, dünyanın ilk probiyotik içerek serumuyla da bu ihtiyaçlardan fazlasını vererek saçlarınızı adeta yeniden yapılandırıyor.

Saçlarınızın gülümsediğine hiç şahit oldunuz mu? Feeluxo’dan sonra bunu kendi gözlerinizle belki de ilk kez göreceksiniz…